Control - kontrola dostępu

AEROBIC

aerobicAerobic doskonale poprawia krążenie, wpływa na dobre samopoczucie i pozwala utrzymać ciało w doskonałej formie. Zajęcia prowadzone są u nas przez dwie dyplomowane instruktorki aerobicu Małgorzatę Tomaszewską oraz Magdalenę Musioł.

Prowadzimy zajęcia w dwóch grupach: dla początkujących i zaawansowanych. Zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem naszych instruktorek. Odbywają się w przyjaznej atmosferze i przy dźwiękach skocznej muzyki.                                                             

Kroki i układy taneczne są wynikiem inspiracji pracą najwyższej klasy trenerów aerobicu. Polecamy je zarówno osobom, które chcą stracić kilka kilogramów i ujędrnić ciało, a także jako forma rozgrzewki przed treningiem sportowym, czy warsztatami tańca.                                                            

Ćwiczenia z aerobicu pracują całościowo na wszystkie partie mięśni i są doskonałym wstępem do dalszej pracy na przykład przy treningu kulturystycznym.                                                            

Zaproszenie!

STYCZEŃ

Nowe kursy aerobicu rozpoczynają dię 10 stycznia br. Zapisy są przyjmowane w biurze firmy. Pierwsze spotkanie gratis!!!

 

MAJ

Organizujemy majówkę z Aerobiciem w Krynicy Morskiej. Wyjazd trwa siedem dni. Gwarantujemy trzy posiłki dziennie i nocleg w dwuosobowych pokojach. O szczegóły prosimy dowiadywać się biurze lub pod nr tel: 675 898 787.