Control - kontrola dostępu

FIRMA FORT

Jako firma Fort rozpoczęliśmy swoją działalność pięć lat temu we Wrocławiu. Nieustannie rozwijamy się poszerzając swoją ofertę usług i zaplecze sprzętowe.

Wszystkim osobom chcącym w sposób profesjonalny i zdrowy trenować swoje ciało, chcemy polecić nasze usługi trenerskie. Projektujemy profesjonalne plany treningowe dostosowane do kondycji i warunków zdrowotnych, każdego ćwiczącego. Tak, by opracowane przez nas plany treningowe były w optymalny sposób wydajne - każdy zalecany przez nas trening jest poprzedzony odpowiednimi badaniami lekarskimi i testami sprawnościowymi.

Nasze bogate doświadczenie w branży sprawia, że niezwykle efektywnie jesteśmy w stanie dobrać dietę i ćwiczenia w zależności od potrzeb klientów.
 
Ofertę kierujemy zwłaszcza dla osób chcących w profesjonalny i zdrowy sposób zadbać o muskulaturę swojego ciała. Doradzimy jak zadbać o prawidłową dietę, tak aby przyrost mięśni był stabilny i równomierny.

 

Zaproszenie!

STYCZEŃ

Serdecznie zapraszamy na zimowe spotkania z Tai Chi. Warsztaty mają charakter otwarty i odbywają się od stycznia bierzącego rokuprzez cztery miesiące.

Tai Chi ma wiele zdrowotnych i głęboko relaksujących właściwości. Pozwala na odnalezienie wewnętrznej równowagi. Szczególnie polecamy osobom zestresowanym.